Επισκέψεις Γονέων

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Δήλωση Επίσκεψης Γονέων με ώρα και περίοδο

1.

Αβραάμ Παναγιώτης, Διευθυντής

Θεολόγος

Οποιαδήποτε μέρα και ώρα

2.

Πατσιάς Πέτρος, Β.Δ.Α΄

Φυσικής Αγωγ.

Τρίτη 4η περίοδο

3.

Παπαμιχαήλ Ελένη, Β.Δ.

Φιλόλογος

Πέμπτη 3η περίοδο

4.

Χριστοδούλου Δέσποινα, Β.Δ

Γαλλικών

Τετάρτη 2η περίοδο

5.

Νικολαΐδης Παντελής, Β.Δ.

Φυσικής

Τρίτη 3η περίοδο

6. 

Νικολάου Μορφινή, Β.Δ

Φιλόλογος

Τρίτη 1η περίοδο

7.

Ιωάννου – Γεωργίου Καλομοίρα, Β.Δ.

Φιλόλογος

Δευτέρα  3η περίοδο

8.

Αρέστης Πέτρος , Β.Δ.

Επόπτης Αθλητικού Γυμνασίου

Φυσικής Αγωγής

Τετάρτη 3η περίοδο

9.

Ευαγόρου Ευαγόρας , Β.Δ

Μαθηματικός

Δευτέρα 6η περίοδo

10.

Σταυρινού Μαρία, Β.Δ.

Πληροφορικής

Τετάρτη 5η περίοδo

 

 

 

 

11.

Ταουσιάνη Ανδρούλα

Θεολόγος

Δευτέρα 1η περίοδο

12.

Ιακώβου Σκορδή Παναγιώτα

»

Τρίτη 1η περίοδο

13.

Πέτρου Γεώργιος

»

Τρίτη 7η περίοδο

14.

Γεωργίου Γεώργιος

Φιλόλογος

Δευτέρα 3η περίοδο

15.

Πελεκανή Μαρία

»

Τρίτη 2η περίοδο

16.

Αδάμου Αδάμος

»

Τρίτη 4η περίοδο

17.

Μεννογιάτη Λεόνη

»

Παρασκευή 1η περίοδο

18.

Τσιουτσιουλικλή Αθανασία –Σόνια

»

Δευτέρα 4η περίοδο

19.

Λοΐζου Κυριακούλα

»

Πέμπτη 3η περίοδο

20.

Φέσια Ανδρούλα

»

Παρασκευή 4η περίοδο

21.

Γεωργίου Δήμητρα

»

Δευτέρα 6η περίοδο

22.

Βασιλείου Ασπασία

»

Παρασκευή 3η περίοδο

23.

Δειλινού – Κουζαπά Κωνσταντίνα

»

Παρασκευή 5η περίοδο

24.

Ανδρέου Ανδρέας

»

Δευτέρα 4η περίοδο

25.

Λαππά Χρυστάλλα

»

Τετάρτη 3η περίοδο

26.

Καίσαρη Συμεωνίδου Συμέλα

»

Δευτέρα 2η περίοδο

27.

Γερμανού Νίτσιου Τασούλα

Μαθηματικός

Παρασκευή 2η περίοδο

28.

Μιχαήλ Μαρία

»

Δευτέρα 2η περίοδo

29.

Χ. Λοΐζου –Μάου Μαρία

»

Τρίτη 1η περίοδο

30.

Κωνσταντινίδης Χριστόφορος

»

Τρίτη 2η περίοδο

31.

Χατζηττοφής Κωνσταντίνος

»

Τετάρτη 4η περίοδο

32.

Χαντσαρίδου Αναστασία

Φυσικός

Τετάρτη 3η περίοδο

33.

Σιερίφη Χριστιάνα

»

Τρίτη 2η περίοδο

34.

Λεβέντης Γεώργιος

»

Τρίτη B΄ διάλειμμα

35.

Κτίστης Σταύρος

Χημικός

Τετάρτη 3η περίοδο

36.

Ηροδότου Θεοδώρα

»

Παρασκευή 6η περίοδο

37.

Ψαρά – Καρακατσάνη Λουκία

Βιολόγος

Τετάρτη 1η περίοδο

38.

Χαραλάμπους – Καλογήρου Λουκία

»

Τετάρτη 4η περίοδο

39.

Παπανικόλας Νικόλας

»

Τρίτη 3η περίοδο

40.

Αριστείδης Ανδρέας

Γεωγράφος

Τρίτη 2η περίοδο

41.

Χρίστου Άννα

»

Δευτέρα 1η περίοδο

42.

Γερολέμου Χριστάκης

Αγγλικών

Δευτέρα 4η περίοδο

43.

Κωνσταντινίδου Μιχαηλίδου Ελιάνα

»

Τρίτη 2η περίοδο

44.

Αργυρού Άννα

»

Τρίτη 6η περίοδο

45.

Κυπριανού Μαρία

Γαλλικών

Δευτέρα 2η περίοδo

46.

Γεωργίου Κωνσταντίνος

»

Τρίτη 1η περίοδο

47.

Χαβά Αγγέλα

»

Δευτέρα 4η περίοδo

48.

Μελή-Παπαδοπούλου Αντζέλικα

Φυσ. Αγωγής

Παρασκευή 2η περίοδο

49.

Δημητρίου Μαρία

»

Δευτέρα 5η περίοδο

50.

Χριστοφή Κλεάνθης

»

Τετάρτη B΄διάλειμμ

51.

Κούμα Γεώργιος

»

Τρίτη 1η περίοδο

52.

Αλετράς Άδωνις

Μουσικής

Τετάρτη 4η περίοδο

53.

Παναγιώτου-Θεοδώρου Κυριακή

»

Πέμπτη 2η περίοδο

54.

Κώστα Στέλλα

»

Δευτέρα 3η περίοδο

55.

Λάρκου Παναγιώτης

Τέχνης

Τρίτη 4η περίοδο

56.

Μυλωνά Ανδρούλλα

»

Δευτέρα 1η περίοδο

57.

Ιωάννου Φουσκωτού Ιωάννα

Πληροφορικής

Δευτέρα 6η περίοδο

58.

Βανέζης Ανδρέας

»

Παρασκευή 3η περίοδο

59.

Στυλιανού Θ. Στέλιος

»

Τρίτη 4η περίοδο

60.

Διονυσίου Χριστιάνα

»

Τετάρτη 2η περίοδο

61.

Χαριδήμου Μάριος

Σχεδ. – Τεχνολ.

Τρίτη 3η περίοδο

62.

Αντρέου Αντρέας 

»

Δευτέρα 1η περίοδο

63.

Δαμιανού Νίκος

»

Τρίτη Α΄ διάλειμμα

64.

Μικκίδου Μελίνα

Οικ. Οικονομίας

Τρίτη 2η περίοδο

65.

Κίρλαππου Μαργαρίτα

»

Πέμπτη 3η περίοδο

66.

Παναγιώτου Γαβριέλα

»

Δευτέρα 3η περίοδο

67.

Πεγλίτση Μαρία

ΣΕΑ

Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία και διευθέτηση ραντεβού

68.

Μουσκάλλη Χρυσοβαλάντω

»